Mondelez International
VŠCHT
Hangar Films
Bonuss.cz
TE connectivity
Monte Video production
Monte Video production
logo-1-borealis.jpg
logo-2-cs.jpg
logo-3-fpg.jpg
logo-4-kvantum.jpg
logo-5-eon.jpg
logo-6-zds.jpg
logo-7-jazz.jpg
logo-8-fakulta.jpg

Reference

Poslušně hlásím, splněno. Ani to nebolelo. Jsi kouzelnice, David Copperfield je proti Tobě žabař.

PhDr. Ing. Jiří Pavlát
Klinický psycholog a kouč

(Osobní koučink)


Myslím, že jsem spíše žena činu. Nemám ráda zbytečné řeči, tedy pokud se nevedou zrovna u piva. S Ivankou jsem u koučinku pivo neměla a překvapivě mě to bavilo. Od té chvíle mám u svých filmových projektů ráda tuhle koučku nablízku. Není špatné si ujasnit a utřídit myšlenky, najít v sobě skryté zdroje a pochopit, že ten klíč je ve vás samotných. Uvěřit ve svoje schopnosti a proměnit ty řeči v čin. A pak můžete na to pivo...

Vendula Bradáčová
dokumentaristka, režisérka

(Osobní koučink)


…co mi utkvělo v mysli, je určitě cvičení, které ukázalo, že je možná změna. Také bylo hodně zajímavé, jak jsme se „řadily“ do D,I,S,C vs opravdu to, co vyšlo v testech. Obojí je příklad toho, že kdyby někdo jen odprezentoval, tak bychom odkývaly, myslely si, že jsme pochopily, ale otázka, zda bychom opravdu pochopily. Takže tohle jsem brala jako dobrou názornou „pomůcku“. …

Jinak osobně si myslím, že bylo strašně fajn, že jsme se zúčastnily všechny – poznaly se navzájem. V minulosti si myslím, že jsme měly nějaké rozpory s kolegyní. No a teď bych to hodnotila tak, že o „tom“ víme, každá se snažíme k druhé přistupovat jinak – pochopit, jaká je ta druhá a dle toho více vysvětlit/vcítit se do té druhé.

účastnice workshopu
TE Connectivity 

(Typologie DiSC® jednotlivců a týmu)


„…myslím, že jsem se zlepšila ve vyjadřování – mnohdy má člověk něco v sobě a neví jak se nebo „to“ vymáčknout. Takže za mne bych řekla, že teď nahlas formuluji to, co potřebuji/mám na mysli. Fázi 1  - říci to, mám za sebou. No a snažím se dokončit fázi 2 a to neříkat to naštvaně, spíš vysvětlit, proč je pro mne důležité, abych věděla/účastnila se…
Typologii bych definovala jako pochopení. Jak sebe sama, tak ostatních, pochopení situací apod.“

účastnice workshopu
TE Connectivity 

(Typologie DiSC® jednotlivců a týmu)

Nikdy bych neřekl, že koučink potřebuji. Ivanka mě však tím svým vyvedla z mylného přesvědčení, že když něco nutně nepotřebuji, tak se tomu musím bránit, protože mě to zdržuje. Mohl jsem si totiž díky tomu rozšířit možnosti podívat se na svůj svět v klidu a z jiné perspektivy.

Jan Bradáč
předseda představenstva
FALCON a.s. 

(Osobní koučink)


Díky setkání (koučinku) s Ivanou jsem pochopila, že je přirozené mít strachy, nenaplněné touhy a obavy, že není dobré s nimi bojovat, ani před nimi utíkat, ale že je možné si je uvědomit, zpracovat, a díky tomu změnit zaběhlé reakce a způsoby chování. Pak, jakoby zázrakem, se začne měnit i vnější okolní svět. Strachy a obavy zmizí, touhy se naplní.

Koučink není zázračná pilulka, která odstraní všechny problémy, koučink je daleko víc - je to cesta, jak je mohu odstranit sama, a to trvale. Moc děkuji Ivče, že jsem ji mohla poznat, za vždy úžasnou spolupráci, naslouchání, láskyplnou péči, s níž mě na mé cestě provázela a za to, že mi pomohla odkrýt náhled do další, hlubší sféry mého bytí.

Martina Červená
HR Manager v mezinárodní potravinářské firmě

(Osobní koučink)


Člověk, který pracuje na velké změně ve svém týmu, nesmírně ocení partnerství a lidský přístup, který Ivana jako koučka a lektorka poskytuje. Koučink s Ivanou byla úžasná mobilizace mých vlastních sil a dovedností a jejich navedení správným směrem.

Ivana dokáže vytvářet atmosféru důvěry a pochopení, opravdu naslouchá a vnímá druhého. Můj tým oslovila nesmírnou lidskostí, laskavostí a pochopení v nelehké době. Zároveň je schopná pronikavého vzhledu do diskutované situace a nechává vždy prostor k rozvoji vlastních myšlenek.

S Ivanou jsme měla možnost absolvovat jak osobní koučink, tak i workshop, kde pracovala s mým týmem na předávání zpětné vazby z typologie DiSC, ve kterých byly uplatněny koučovací přístupy práce s týmem. Vždy to byl vyjímečný zážitek. Dokáže nadchnout, ale je zároveň praktik a pragmatik. Spolupráce s Ivanou je pro mě zdrojem pozitivní energie, užitečných uvědomění a samozřejmě radosti.

TE Connectivity 
Michaela Šotolová
Senior HR Plant Manager

(Týmový koučink)


Když nám dochází baterky, zavoláme si Ivanu. Během týmového koučování s ní přijdeme pokaždé na spoustu řešení a hlavně získáme elán a tah na branku do dalších projektů. Typologie DiSC nám zase pomohla pochopit navzájem své potřeby a silné stránky, i nastavení různých lidí, čehož využíváme v profesním životě v práci se zákazníky i v osobním životě. Kromě toho, že čas strávený s Ivanou vždy přinese ovoce, musím říct, že nás koučink, školení či trénink typologie vždy velmi bavil a prožili jsme skvělý den.

BonussCZ, s.r.o
Klára Choulíková
ředitelka reklamní agentury

(Týmový koučink)

Setkání s koučkou představovalo pro mě úžasný zážitek. Paní Iva je velmi senzitivní, optimistická, nabitá energií. Přitom působí na člověka klidně, citlivě a až téměř nenápadně klienta přivede k otevření jeho problémů. Při sezení,  které plyne v přátelské atmosféře, mi bylo velmi příjemně a měla jsem chuť okamžitě začít své problémy řešit, protože díky koučinku jsem věděla jak a proč. Cesta k vyřešení není pro nás - klienty- rozhodně jednoduchá a cítím, že musím sama se sebou zabojovat. Je třeba si uvědomit, že na perfektní práci koučky musíte navázat Vy sami. Setkání s takovýmhle koučem mohu vřele doporučit - bude Vám příjemně, nabijete se energií, chutí a odhodláním a Vaše zítřky se Vám budou jevit jako světlé.

Ing. Jana Kadavá
Manažer kvality akreditované laboratoře, VŠCHT Praha

(Osobní koučink)


Ivanka je magická osobnost. Znám ji mnoho let a  nikdy mě nenapadlo, že něčím jako je „koučink“ by mi mohla pomoci utřídit si myšlenky a priority. Upřímně řečeno moc jsem tomu nevěřila, nicméně rada jsem to s ní  podstoupila. A světe div se, pomohlo mi to. Udělala jsem si pro sebe žebříček priorit, a teď po něm pěkně „lezu“ vzhůru. Chodim cvičit, opět mě baví některé činnosti spojené s mou prací, kde jsem se cítila již „vyhořelá“ a méně mě trápí, že moje rodina nefunguje tak, jak jsem si vždy představovala. Ivanko, diky! 

Prof. Ing. Kateřina Demnerová, Ph.D.
Profesor mikrobiologie, Ústav biochemie a mikrobiologie, VŠCHT Praha

(Osobní koučink)


Můj první koučink s Ivanou byl velký krok do neznáma. Vůbec jsem nevěděla, co od toho čekat. Ivana je ale úžasná osobnost. Vyzařuje z ní skvělá energie a klid. Způsob jakým člověka koučuje je naprosto nenucený a velmi příjemný. Pod její „taktovkou“ se sami dostáváte dál a dál, nacházíte další a další podněty, otázky, odpovědi, možnosti,… Díky jejímu koučinku jsem získala mnoho cenného materiálu a je jen na mě, jak ho využiji dál. Nicméně, bez Ivany bych ten materiál možná nikdy nezískala nebo by mi to trvalo velice dlouho. Dokáže se naprosto perfektně zeptat a pak to všechno začne. Kolotoč v hlavě, další asociace, atd. Za sebe můžu vřele doporučit. Obzvlášť stojíte-li o kvalitní koučink s člověkem, ze kterého vyzařuje pozitivní energie, klid a nenucené chování.

Mondelez International
Michaela Beranová
řízení projektů v korporátní firmě

(Osobní koučink)


Ivčo, koučink s Tebou byl pro mne pokaždé neskutečný zážitek. Pár koučů jsem již v životě vystřídala a až s Tebou cítím čistou a nezištnou chuť mi pomoci, hledat se mnou a pro mne správné řešení. Sálá z Tebe ohromný klid, láska k lidem, obdivuhodná empatie. Vidíš pod povrch věcí a umíš naprosto objektivně položit geniálně jednoduchou a trefnou otázku, díky níž jsem ve svém dlouholetém “boji” konečně spatřila světlo na konci tunelu. Byla jsi pro mne vždy velmi kvalitním průvodcem, pomocníkem, i stopařem na mé cestě. Děkuji Ti z celého srdce, v mém životě máš navždy nezapomenutelné místo!

Podnikatelka
Pavla Černá Hassmannová
kouč, mentor, poradce osobního růstu

(Osobní koučink)

Cookies